As if world doesn’t have enough perverts already….

… they are making a movie of Fifty Shades of Grey.

Source: Pixabay
Source: Pixabay

Do we really need it?

Think of it- the books were read by people who read books and housewives who are seriously “on the dry”??? Plus a lot of creepy fellas wouldn’t typically go near a book. Why waste time, right? Now that it will be put into a movie- what kind of a message will it send?

Sorry, I am commenting while I haven’t even read the book, but can I still be worried based on the comments I’ve heard from others?

3 comments

 1. Nagu sa ise tähelepanu juhid, ära hinda raamatut kaante järgi. 🙂 Samas imestan, et sinusugune suurlugeja (ei tea, mis oleks sobiv sõna tegelikult) ei ole seda raamatut läbi lugenud. Võib-olla on seal mingi sügavam mõte, ehk isegi peidetud alltekst? Küsib see, kes ei ole ka teost lugenud, isegi sirvinud mitte…

  Liked by 1 person

  • No p6him6tteliselt on tegu triloogiaga, kus on mingi tugev meeskarakter, kes .. tegu on erootilise teosega, kus pm sadomaso ja bondage teema… lihtsalt, eeldan, et kui see filmi ka veel pannakse, siis nagu muu pronograafia paneb inimestele m6tted p2he, et nii just asi peakski k2ima… Ausalt 8elda, v6ib seal mingi sygav (khm!) m6te olla aga nagu kunagi mainisin, siis on mul sellest erootikast kirjanduses ja meedias suht kurguaugumulguni! 😀 aga seks myyb! roll in the bucks! 😀

   Like

   • Iseenesest ei saa seal filmis midagi uut- sellist, mida varem ekraanil olnud pole, olla. Küsimus on ka selles, mis nurga alt läheneda ja mis fookusesse seada. Samas olen sinuga nõus, et seks müüb ja teisalt on sellest juba kõrini.

    Liked by 1 person

Have your say!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.